menu
logo Titulkování.cz Titulkování.cz
jazyk
profesionální tvorba titulků

cenová kalkulačka

cenová kalkulačka

ceny Cenová kalkulačka vám nabídne orientační cenu za titulkování a další související práce. Cenovou kalkulaci můžete odeslat jako poptávku. Výrobu titulků účtujeme podle délky videa. Od začátku tedy budete přesně vědět, kolik vás titulky budou stát. U méně upovídaných videí lze cenu adekvátně snížit v rozšířených parametrech. Neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější kalkulaci či oficiální nabídku.


Celková délka videa/í v minutách:
minut(y)
Počet video souborů:

Potřebujete překlad? iJaký je jazyk videa a v jakém jazyce potřebujete titulky?
Další zpracování videa:
Zadejte e-mailovou adresu pro zasílání zpravodaje (nepovinné):  i
Upovídanost spotu či filmu: i

Mimořádná druhá kontrola: i

Kvalitní dialogová listina: i

Žádáte zhodnocení neziskové slevy? i

Expresní zpracování:
Měna:Poznámky:
  • Cenová kalkulačka umí vytvořit cenovou kalkulaci jen pro běžné případy a je pouze orientační (značně závisí na upovídanosti spotu či filmu).
  • Pokud cenová kalkulačka neumí spočítat Váš požadavek, neváhejte se na nás obrátit.
  • Při zpracování většího počtu cílových jazykových verzí může časová náročnost – a tím i cena – některých úkonů klesnout.
  • Při vícero jazyků v jednom videu je třeba vždy vytvořit individuální nabídku.
  • Přibližná doba zpracování je pouze orientační informací, která vychází z naší zkušenosti. Budeme se nicméně snažit zakázku vyhotovit co nejdříve.
  • Sníženou sazbu nabízíme výjimečně a především pro projekty s jasným bohulibým veřejným zájmem jako je vzdělávání, ochrana životního prostředí, sociální solidarita a lidská práva. Sníženou sazbu nabízíme především pro neziskovky, případně pro vzdělávací instituce. Poskytnutí snížené sazby vždy zvažujeme individuálně, přičemž hlavním měřítkem je pro nás rozpočet zákazníka a výše uvedené tematické zařazení.
  • Před objednávkou si pročtěte naše obchodní podmínky.