menu
logo Titulkování.cz Titulkování.cz
jazyk
profesionální tvorba titulků

databáze referencí

databáze referencí

piktogram db referencí V databázi referencí je výběr zajímavých projektů, které má tým Titulkování.cz za sebou. U každého projektu jsou uvedeny základní informace o zakázce a případně je také přiložen externí odkaz na výsledné video.

Reborn Xite ITA
Reborn agency s.r.o., duben 2023, 3 min.
V expresním termínu jsme zajistili italský překlad anglického videa o těžké technice. Titulky jsme načasovali vložili do videa tak, aby překrývaly původní anglické titulky.

Mimesis – Landscapes of Resistance
Mimesis Film s.r.o., březen 2023, 95 min.
Pro produkční společnost jsme přeložili titulky k šesti celovečerním filmům. Jedním z nich byl i snímek Landscapes of Resistance popisující život jugoslávské partyzánky za druhé světové války.

Mimesis – Close Enough
Mimesis Film s.r.o., březen 2023, 78 min.
Pro produkční společnost jsme přeložili titulky k šesti celovečerním filmům. Jedním z nich byl i fantaskní animovaný snímek Close Enough o dobrodružstvích malého chlapce během druhé světové války.

Mimesis – Met Mes (With Knife)
Mimesis Film s.r.o., březen 2023, 78 min.
Pro produkční společnost jsme přeložili titulky k šesti celovečerním filmům. Jedním z nich byl i nizozemský satirický snímek Met Mes (With Knife) o důsledcích jedné lži.

Mimesis – To Unveil A Star
Mimesis Film s.r.o., březen 2023, 54 min.
Pro produkční společnost jsme přeložili titulky k šesti celovečerním filmům. Jedním z nich byl i dokument o soše stojící před centrálou NATO, To Unveil A Star.

Mimesis – All Against All
Mimesis Film s.r.o., březen 2023, 104 min.
Pro produkční společnost jsme přeložili titulky k šesti celovečerním filmům. Jedním z nich byl i nizozemský snímek All Against All o nizozemských fašistických stranách a jejich členech v meziválečném období a za druhé světové války.

< 1 2 ... 87 >