info@titulkovani.cz
zkopírováno
+420 774 434 360

Nabídka práce

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Hlavní náplň práce:

  • překlad z angličtiny do češtiny a opačně + časování (70 %),
  • organizace zakázek a komunikace se zákazníky (30 %),
  • očekáváme cca 20 h práce týdně, někdy víc, někdy méně.

Nabízíme:

  • férové finanční ohodnocení za skutečně odvedenou práci (dbáme na adekvátní odměně za práci a nebereme práci pod cenou),
  • rozvoj a zkušenosti v oboru,
  • značnou pracovní flexibilitu,
  • zkušený kolektiv a prostředí zaběhnuté on-line firmy,
  • můžete pracovat i jinde (nevyžadujeme výhradně vykonávání práce pro nás).

Požadujeme (přes to nejede vlak):

  • velmi dobrou znalost angličtiny (min. C2) a znalost překladu,
  • schopnost časovat titulky,
  • velmi dobrou znalost češtiny,
  • základní znalost typografie,
  • schopnost organizace práce a komunikace se zákazníky.

Výhodou je (přihlédneme k tomu):

  • jste překladatel/ka na volné noze,
  • umíte to s počítačem a nebojíte se počítače,
  • umíte další jazyk.

V případě zájmu nám pošlete CV a 1-2 minuty titulků v angličtině k tomuto spotu: https://www.youtube.com/watch?v=hpk3qIdfh7c.

Tato nabídka práce je platná do 9. července 2021.

Děkujeme.

Za tým Titulkování.cz
Tomáš Hnyk a Michal Staša
uchazeci@titulkovani.cz
+420 774 434 360