logo Titulkování.cz Titulkování.cz
jazyk
profesionální tvorba titulků

nabídka práce

Tato nabídka práce není aktuální. Nové nabídky práce oznamujeme v novinkách.

Titulkování.cz hledá stálou spolupracovnici nebo stálého spolupracovníka pro překlad z angličtiny do češtiny a naopak se znalostí časování titulků.

Náplň práce:

  • překlad z angličtiny do češtiny a opačně,
  • tvorba titulků (dramaturgie a časování),
  • korektury textů,
  • flexibilní rozsah práce dle zakázek maximálně 50 h měsíčně.

Nabízíme:

  • férové finanční ohodnocení (dbáme na adekvátní odměně za práci),
  • rozvoj a zkušenosti v oboru,
  • značnou pracovní flexibilitu,
  • nadšený pracovní kolektiv.

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost angličtiny (min. C2) a praxi s překladem,
  • schopnost časovat titulky,
  • velmi dobrou znalost češtiny,
  • základní znalost typografie.

Výhodou je, pokud (nic z toho ale není podmínkou):

  • jste překladatel/ka na volné noze,
  • máte nebo jste ochotni mít živnostenské oprávnění,
  • umíte další jazyk,
  • žijete v Praze nebo okolí,
  • ochota širšího řízení zakázek.

V případě zájmu nám pošlete strukturovaný životopis, své zkušenosti a třeba pár vět navíc do 8. září 2017. Vybraným uchazečům zašleme dvě maximálně minutová videa ke zkušebnímu otitulkování (v češtině a angličtině).

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Za tým Titulkování.cz
Michal Staša
prace@titulkovani.cz
+420 774 434 360