Titulkování.cz
profesionální tvorba titulků

novinky

novinky

novinky

5. června 2018 – Doplnili jsme ceník a došlo k mírnému nárůstu cen, který vyrovnává inflaci a reflektuje požadavky na napnutém trhu práce. Jednou z hlavních změn je nicméně zjednodušení snížené sazby, kterou i nadále nabízíme pro projekty zaměřené na lidská práva, ekologii, sociální solidaritu a vzdělávání.

23. května 2018 – V souvislosti s blížícím se vstupem GDPR v platnost jsme všem našim čtenářům zpravodaje pro jistotu zaslali prosbu, aby potvrdili svůj souhlas se zasíláním. Pokud budete chtít zpravodaj dostávat i nadále nebo se nově přihlásit, tak můžete tak učinit pomocí formuláře. Především zaškrtněte „e-mail“ a odsouhlaste, že vaši e-mailovou adresu skutečně můžeme využít. Naše starší zpravodaje naleznete v archívu.

1. dubna 2018 – Titulkování.cz slaví 1. dubna 2018 své sedmé narozeniny.

Sedmé narozeniny

17. března 2018 – Doplnili jsme naše obchodní podmínky.

9. března 2018 – Vážení obchodní partneři a přátelé, dovolujeme si oznámit, že od 1. dubna 2018 se stáváme plátci daně z přidané hodnoty. Ceny uvedené na webu a ve starších nabídkách budou od 1. dubna ceny bez DPH.

31. ledna 2018 – Člen našeho týmu a spoluzakladatel firmy Titulkování.cz, s.r.o. Tomáš Hnyk byl v pátek 26.1. na ČRo Vltava hostem pořadu ArtCafé. Mluvil mimo jiné o profesionálních a amatérských filmových titulcích. Záznam pořadu si máte možnost poslechnout.

< 1 2 3 4 ... 14 >