Titulkování.cz
profesionální tvorba titulků

novinky

novinky

novinky

27. říjen 2018 – Až do úterý můžete navštívit Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava. Nepromeškejte filmy Pasažéři a V Mosulu, ke kterým jsme tvořili anglické titulky. Pasažéři budou uvedeni ve světové premiéře!

21. října 2018 – Doplnili jsme naše obchodní podmínky.

8. řijna 2018 – Výrazně jsme upgradovali web www.subtitles.company. Nyní vám naše kalkulačka spočítá přibližnou cenu za jakoukoliv jazykovou kombinaci!

9. července 2018 – Na právě uplynulém Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary jste mohli zhlédnout několik filmů, ke kterým jsme připravovali anglické titulky. Jednalo se o filmy: Akumulátor 1, Markéta chce taštičku a V Mosulu.

5. června 2018 – Doplnili jsme ceník a došlo k mírnému nárůstu cen, který vyrovnává inflaci a reflektuje požadavky na napnutém trhu práce. Jednou z hlavních změn je nicméně zjednodušení snížené sazby, kterou i nadále nabízíme pro projekty zaměřené na lidská práva, ekologii, sociální solidaritu a vzdělávání.

23. května 2018 – V souvislosti s blížícím se vstupem GDPR v platnost jsme všem našim čtenářům zpravodaje pro jistotu zaslali prosbu, aby potvrdili svůj souhlas se zasíláním. Pokud budete chtít zpravodaj dostávat i nadále nebo se nově přihlásit, tak můžete tak učinit pomocí formuláře. Především zaškrtněte „e-mail“ a odsouhlaste, že vaši e-mailovou adresu skutečně můžeme využít. Naše starší zpravodaje naleznete v archívu.

< 1 2 3 4 ... 15 >