info@titulkovani.cz  
zkopírováno
+420 774 434 360

Reference

Filtrujte si naše reference. Vyfiltrované reference: .

Kategorie
Jazyky
Práce

Úsvit

červenec 2023 filmy, dokumenty, seriály CS EN

snímek reference Úsvit
Pro produkční společnost jsme upravili anglické titulky pro neslyšící k českému celovečernímu dobovému dramatu Úsvit. Upravovali jsme několik verzí filmu i traileru, u titulků jsme opravili čtecí rychlost tak, aby odpovídala příslušným standardům, zkrátili jsme délku řádků a titulky jsme konvertovali do požadovaného formátu SCC.

DOX – Infamous Beauty

červen 2023 short, spot EN CS

snímek reference DOX – Infamous Beauty
Pro Centrum současného umění DOX jsme vytvořili české titulky k sérii videí o výstavě Infamous Beauty amerického umělce a fotografa Andrese Serrana. Videa byla následně promítána s titulky v kinosálech centra v rámci výstavy.

Il Boemo

červen 2023 filmy, dokumenty, seriály EN, CS, IT DE

snímek reference Il Boemo
Pro produkční společnost jsme upravili německé titulky k historickému snímku Il Boemo. Součástí úprav bylo zkracování řádků, přidání chybějícího překladu, zkracování titulků za účelem zachování přijatelné čtecí rychlosti, změna časování podle standardů německé televize Arte a celková jazyková korektura ve spolupráci s rodilou mluvčí.

Igor Levit: Beze strachu

duben 2023 filmy, dokumenty, seriály DE CS

snímek reference Igor Levit: Beze strachu
Z původního německého znění jsme přeložili a otitulkovali dokumentární film o klavíristovi Igoru Levitovi. Snímek je k vidění na streamovací platformě Edisonline a od letošního června také v českých kinech.

Erotikon

leden 2023 filmy, dokumenty, seriály EN, SE CS

snímek reference Erotikon
Pro přední českou distribuční společnost jsme vytvořili české titulky k němé švédské romantické komedii Mauritze Stillera Erotikon. Upravili jsme také časování dodaných anglických titulků, aby byly správně synchronizovány s původními mezititulky v obraze.

3 x Barbet Schroeder

prosinec 2022 filmy, dokumenty, seriály FR CS

snímek reference 3 x Barbet Schroeder
Vytvořili jsme české titulky ke třem celovečerním snímkům francouzského režiséra a scénáristy Barbeta Schroedera uvedeným v rámci jeho retrospektivy pod hlavičkou Film Europe. Filmy Údolí, Milenka a Více byly promítány v českých kinech a jsou dostupné na streamovací platformě Edisonline.
123 ...  ... 6