info@titulkovani.cz  
zkopírováno
+420 774 434 360

Reference

Filtrujte si naše reference. Vyfiltrované reference: .

Kategorie
Jazyky
Práce

Fioretta

duben 2024 filmy, dokumenty, seriály EN CS

snímek reference Fioretta
Pro českou premiéru dokumentárního filmu Fioretta, ve kterém genealogií posedlý Randy Shoenberg pátrá po svých předcích, jsme z anglické šablony vytvořili české titulky.

Dny evropského filmu 2024

duben 2024 filmy, dokumenty, seriály EN CS

snímek reference Dny evropského filmu 2024
Jako už každoročně jsme spolupracovali s festivalem Dny evropského filmu. Na poslední chvíli jsme zajišťovali úpravu časování titulků, dočasování chybějících titulků a konverzi titulků do správného formátu, a to ke čtyřem zahraničním filmům: Čtyři duše kojota, Omar Jahoda, Tygr v ráji a Zastřelili pianistu.

DOX KAFKAesque

duben 2024 short, spot EN, CS EN, CS

snímek reference DOX KAFKAesque
Pro Centrum současného umění DOX jsme zajistili načasování, překlad a vložení titulků do série českých a anglických videí k výstavě KAFKAesque, která se zaměřuje na reflexe literární tvorby Franze Kafky.

Světýlka

duben 2024 neznámý CS CS

snímek reference Světýlka
Pro produkční společnost jsme vyrobili skryté titulky pro neslyšící splňující veškeré parametry dle vyhlášky ASNEP k připravovanému filmu Světýlka zobrazující svět a dysfunkční rodinu z pohledu malé Amálky.

O2: Digitální zdraví

duben 2024 short, spot CS CS

snímek reference O2: Digitální zdraví
Pro produkční společnost jsme v expresním termínu (během jednoho dne) vytvořili české titulky k sérii videí společnosti O2 zaměřené na digitální zdraví. U části videí bylo potřeba upravit časování tak, aby byly titulky vhodné pro použití na sociálních sítích.

Přednáška: Timothy Snyder

únor 2024 event, záznam, prezentace EN CS

snímek reference Přednáška: Timothy Snyder
Pro nadační fond Mehrin jsme do češtiny otitulkovali přednášku Timothyho Snydera o významu budování muzeí holokaustu a židovské historie v 21. století. Titulky jsme následně vložili do videa a provedli jsme i dodatečné střihové úpravy.
123 ...  ... 8